Ünnepélyes és megható pillanatokkal búcsúztunk el végzős diákjainktól. Lezárult egy fejezet, és ezzel párhuzamosan új, izgalmas utak nyíltak meg tanulóink előtt. Az iskolánkban eltöltött évek alatt tanulóink nemcsak tudással és felejthetetlen élményekkel lettek gazdagabbak, de életre szóló barátságokat kötöttek, és hitükben is megerősödtek.
Az ünnepi istentiszteleten Bulyáki Ádám iskolalelkész útravaló gondolatait hallhattuk, a nyolcadik osztályosok nevében pedig Jedlicska Dániel búcsúzott el az iskola közösségétől. A diákok szívhez szóló szavakkal mondtak köszönetet osztályfőnöküknek, Guba Erzsébet tanárnőnek a többéves támogatásért.
A ballagáson elismerésben részesültek azok a diákok, akik az általános iskolai éveik alatt kiemelkedő teljesítményt nyújtottak.
Nevelőtestületi dicséretet kaptak:
- Bákonyi Csenge Bíborka – példamutató magatartásáért, szorgalmáért, kitűnő tanulmányi eredményéért és a versenyeken nyújtott teljesítményéért.
- Bíró Ádám – általános iskolai tanulmányai során nyújtott példamutató szorgalmáért, kimagasló tanulmányi eredményéért, művészeti tevékenységéért, és közösségi munkájáért
- Jedlicska Dániel – általános iskolai tanulmányai során nyújtott példamutató magatartásáért, kulturális tevékenységéért, versenyeken elért eredményeiért.
Igazgatói dicséretben részesült:
- Balázs Bettina – a 2025/2026-os tanévben végzett kiemelkedő művészeti munkájáért és eredményes versenyszerepléséért.
Ballagó diákjainknak kívánjuk, hogy bátran és hittel lépjenek tovább a választott útjukon. Vigyék magukkal mindazt az értéket, amelyet iskolánk közösségétől kaptak, és leljék örömüket az új kihívásokban.
Szeretettel gratulálunk minden végzős tanulónknak!




